Фізіотерапевт

Фізіотерапевт

Основною метою фізіотерапії є ефективне лікування з найменшим навантаженням на організм людини. У наш час це дуже актуально, так як навіть найсучасніший лікарський препарат має цілий ряд побічних ефектів, які в підсумку призводять до неприємних наслідків.

Правильно обраний метод і точка впливу часто не тільки доповнюють медикаментозне лікування, але і скорочують його тривалість і загальну дозування препаратів. Останнє не менш важливо, якщо пацієнтами є діти, підлітки та люди похилого віку. Також використання фізіотерапії доцільно для хворих, які проходять медикаментозне лікування поєднаної патології.

Використання фізіотерапевтичних процедур обґрунтовано при широкому спектрі захворювань.

На практиці доведено сприятливий ефект при лікуванні:
  • Остеохондрозу, невралгії, сколіозі та інших порушеннях постави;
  • Артритів, артрозів, бурситів, відкладень кальцію, ревматичних захворювань;
  • Люмбалгії, ішіасу, радикуліту;
  • Атрофії, гіпертонусу м’язів, а також контрактур;
  • Мігрені, невропатії, порушень сну;
  • Деяких інфекційних захворювань (ГРВІ, герпес).
Крім цього фізіотерапевт медичного центру «Аксіведа» складе програму відновлення після хірургічного втручання, різних травм, в тому числі переломів і розтягувань. Сучасні технічні та наукові досягнення в поєднанні з досвідом древніх цілителів дозволили фізіотерапевтам нашого центру розробити особливі алгоритми, які враховують індивідуальні особливості людини, характер патології та її стадію. Несвоєчасне призначення фізіотерапії або невірний підбір комплексу процедур не поліпшать стан, і навіть навпаки, погіршать його. Вкрай важливо враховувати стадію і активність захворювання, так як деякі фізичні методи можуть бути застосовані тільки в певний період.
Фізіотерапевт

Саме тому, досконально вивчивши історію хвороби і провівши відповідну діагностику, фізіотерапевти індивідуально підбирають необхідний алгоритм лікування захворювання з урахуванням стадії і цілі, яка досяжна
в кожному конкретному випадку.

Наприклад, магніто-і електротерапія допустимі при лікуванні артриту в гострій стадії, тоді як масаж і кінезітерапія можливі у вигляді реабілітації. При остеохондрозі використовують цілий комплекс фізіотерапевтичних методів, починаючи від світлотерапії і закінчуючи дарсонвалізацією, однак грязелікування і кінезітерапія показані поза загостренням для відновлення.

Фізіотерапевт спільно з іншими фахівцями, враховуючи всі нюанси проблеми пацієнта, підбирають оптимальну програму, що включає етапи лікування і реабілітації. Особливо це важливо при патології хребта і суглобів, так як використання фізичних методів впливу значно підвищують ефективність терапії, а при хронічних захворюваннях збільшують тривалість ремісії.

Медичний центр «Аксіведа» оснащений високотехнологічним якісним обладнанням, за допомогою якого фізіотерапевти проводять ефективні програми лікування та реабілітації. Кваліфікація лікарів дозволяє комплексно використовувати медикаментозні і фізичні методи терапії.

Також необхідно відзначити універсальність фізіотерапевтичних методик. Практично кожна з них дозволяє зменшити запальний процес, поліпшити мікроциркуляцію, частково або повністю відновити кровотік в пошкоджених атеросклерозом судинах, зменшити напругу в м’язових волокнах, відновити биопотенциал клітин і, відповідно, їх метаболізм.

Голковколювання, масаж, грязьові ванни, гімнастика були одними з основних способів лікування в стародавні часи. Зараз і ці методи включені в такий розділ медицини, як фізіотерапія. Неагресивне і розумне застосування різних видів фізичного впливу на організм людини показує відмінні результати в лікуванні та реабілітації

Фізіотерапія – це медична наука, яка існує поза часом, тому що, як би не мінялися поняття фармацевтики і хірургії, фізичний вплив на організм буде ефективним завжди. Від лікаря ж залежить, яким буде цей ефект.