Гомеомезотерапія

Гомеомезотерапія

«У людині все має бути прекрасним!» Важко сперечатися! Скільки страждань, надуманих комплексів виникає у жінок в зрілому віці. Особливо багато невдоволення викликає стан шкіри. Адже саме шкіра з роками видає будь-які зміни настрою, швидкоплинні обурення, абсолютно всі наші емоції залишають на ній свої сліди – красномовне свідчення всіх наших переживань.

Природа старіння – одна з фундаментальних проблем, яку намагалися вирішувати багато поколінь учених не тільки в області біології і медицини. Що робити, щоб жінка в зрілому віці відчувала менший емоційно-психологічний дисбаланс, як протидіяти процесу старіння, оптимізувати її фізіологічний стан зовнішності, продовжити молодість, повернути відчуття власної значущості, впевненості в собі і, як наслідок, подарувати можливість насолоджуватися кожною миттю життя.

В даний час існує велика кількість різноманітних теорій, що пояснюють причини настання старіння. Але якщо враховувати, що все на Землі істота і неживе, – частини єдиного цілого організму під назвою ПРИРОДА, якщо прийняти, що наше тіло – одна з найдосконаліших саморегульованих природних систем, то неважко побачити, що всі ці теорії явно або опосередковано вказують на певну ступінь недостатності саморегуляції. Пошук розумної допомоги для основних фізіологічних процесів, тобто поліпшення саморегуляції а так само правильне управління цими процесами і є той шлях, слідуючи якому, можна уповільнити процес старіння.

У таких випадках на допомогу приходить сучасна косметологія, здатна творити справжні чудеса!

Нові методики, такі, як ін’єкційна гомеопатія, гомеопатичні креми, з якими працює наша клініка, допомагають жінкам і чоловікам не тільки продовжити молодість і зберегти красу, а й відновити їх! Ін’єкційна гомеопатія, по праву може вважатися проривом, новим відкриттям і предметом гордості сучасної косметології! Вона пропонує унікальну систему процедур, за допомогою яких швидко і безболісно зникають мімічні зморшки, складки на шкірі, відбувається ліфтинг шкіри обличчя, жіночі груди набуває пружність, природні спокусливі форми. Проблема целюліту і надмірної ваги, що заподіює жінкам стільки страждань, перестає існувати. Ісчезет як така, проблема випадіння волосся і облисіння. І всі ці чарівні перетворення не вимагає ніякого хірургічного втручання!

У нашій клініці використовуються сертифіковані, дозволені до застосування Міністерством охорони здоров’я України, які добре зарекомендували себе гомеопатичні препарати лабораторії GUNA (Італія) – препарати, які мають тривалий естетичним ефектом. Ви можете коригувати вікові зміни, які актуальні для вас сьогодні. Це і є натуральна, природна краса, як ми її розуміємо.

Ми успішно використовуємо у своїй роботі гомеопатичні серію препаратів лабораторії GUNA. Склад цих препаратів скрупульозно збалансований, з метою зниження ризику прояви можливих побічних ефектів і звуження спектра протипоказань. Вони відповідають всім європейським і міжнародним стандартам якості безпеки (біосумісність, стерильність, прозорість, вміст протеїнів, зміст ендотоксинів і т.д.).

Ми допоможемо Вам підібрати індивідуальний курс лікування для досягнення максимального результату. Якщо у Вас з’явилося бажання щось змінити в своїй зовнішності – в нашій клініці ви можете отримаєте безкоштовну консультацію нашого фахівця, на якій Вам допоможуть підібрати потрібний препарат, в залежності від вашої індивідуальності, від віку, типу шкіри, стилю життя, активності міміки і т.д .; запишіться на процедуру у зручний для Вас час і стаєте красивіше і молодше! Всі маніпуляції проходять швидко і безболісно, ​​а результат ви побачите відразу після процедури !!

Палсинг

Палсинг – це холістичний пульсаційний масаж, розроблений професійним рефлексотерапевтом і масажистом Браунінгом. В основі лежить система, що об’єднує важливі складові психосоматичних концепцій і технік, інтегруюча в собі тілесну терапію Сходу та подання глибинної психології Заходу. Це дозволяє знаходити нові можливості в профілактиці і лікуванні різних розладів. Холістичний масаж являє собою цілісну систему, будучи терапевтичним, профілактичним і реабілітаційним методом. Його можна використовувати в якості діагностичного методу м’язових затискачів, пов’язаних з перенесеними психологічними травмами, або м’язової бронею по Райху. Постійний, розгойдується ритм, який задається тілу під час сеансу, має властивість плинності, оптимізуючи рух рідин в організмі. У пацієнта виникають асоціації з водою. Сила холістичного масажу в його м’якості. «М’яке-м’яке перемагає тверде-тверде» (Лао-Цзи).

У тілесної психотерапії велике значення надається усвідомлення сигналів тіла, оскільки вони безпосередньо висловлюють потреби несвідомого. А усвідомлення сигналів тіла допомагає знайти загублене – з’єднатися зі своїм внутрішнім джерелом знання. Палсинг вчить нас прийняття! Пацієнта навчають довіряти власним процесам, приймати і вивчати їх. Часто в той момент, коли блоки руйнуються, тіло відображає ці зміни несподівано глибокими зітханнями, підвищеною рухливістю, сльозами. У такі моменти пацієнт зазвичай відчуває величезне почуття полегшення, так як енергія, акумульована в тілі, починає рух. Все це супроводжується тремтінням окремих ділянок тіла і відчуттям свободи. Відзначається безліч ознак, яким звільнення проявляє себе на різних рівнях: фізичному, емоційному, інтелектуальному. Все це підтверджує, що використовуючи даний метод, в психосоматичної системі починається процес самоорганізації. До того ж для проведення палсинг не існує вікових та клінічних протипоказань.

Холістичний масаж активно використовується:

 • При синдромі хронічної втоми, стресу
 • При лікуванні дітей, включаючи гіперактивність, неврози, різні фобії
 • При підготовці вагітних жінок до пологів
 • При головних болях, мігрені
 • Для полегшення процесів вікових змін (клімакс)
 • Для повернення тілу і суглобам гнучкості
 • і рухливості

Але головна особливість нашого центру – це чудова релаксація за рахунок зняття втоми організму і стресу, яка призводить до поліпшення не тільки фізичного, а й психологічного стану пацієнтів.

Гармонія душі і тіла – це головний результат проведених в клініці процедур.

Спокій тільки спокій

Всі ми чули про стрес. Всі ми знаємо, що стрес може бути причиною різних порушень здоров’я. Всі ми відчуваємо його час від часу. Але чи знаємо ми що це таке?

Симптом

Хтось відповість, що стрес – це сильне психоемоційне напруження, занепокоєння, викликане якимись зовнішніми причинами. І буде частково має рацію, але лише частково. Тому що при стресі в організмі включаються процеси, які обумовлюють іноді приховане, а іноді і явне фізичну втому. І якщо стрес випробовується неодноразово, то проблеми зі здоров’ям можуть посилюватися, і впоратися з ними можна буде тільки за допомогою лікаря.

Згідно з визначенням, стрес – це неспецифічна відповідь організму на будь-який вплив. Стресова реакція може виникати під впливом травми, холоду, опіку, надлишку або дефіциту інформації. Стрес може носити емоційний характер, бути викликаний сильним переляком або навіть радістю. Стрес-фактори (то, що викликає стрес) можуть бути різними, однак викликають вони одну і ту ж реакцію – мобілізацію фізичних і психічних сил організму.

При стресі в плазму крові потрапляє велика кількість нейромедіаторів – біологічно активних хімічних речовин, за участю яких між нервовими клітинами відбувається передача сигналу. Це і забезпечує загальне збудження організму. За такий механізм відповідної реакції ми повинні дякувати еволюцію, яка дала нам стрес як захист від зовнішніх впливів, як можливість впоратися з цим впливом. Звідси і розповіді про неймовірну силу або рятівною винахідливості, які прокидаються в людині в критичній ситуації.

Нейромедіатори посилюють роботу надниркових залоз, які викидають в кров великі дози адреналіну і глюкокортикоїдів. Ця фаза стресу отримала назву фаза тривоги.

Глюкокортикоїди забезпечують:

 • антистресову і протишокову дію
 • підвищення системного артеріального тиску
 • Посилення кровотворення в кістковому мозку, що сприяє більш швидкому заповненню крововтрати
 • підвищення рівня глюкози в крові
 • зниження чутливості тканин організму
 • до інсуліну

Затем, в фазе резистентности устойчивость организма к неблагоприятным воздействиям повышается, а в фазе истощения надпочечники резко сокращают секрецию, и состояние организма ухудшается.

Однако концентрация глюкокортикоидов в крови остается высокой, даже когда человек уже вышел из стресса, и постепенно, что называется от стресса к стрессу, их концентрация нарастает. Это приводит к возникновению и развитию патологий, характерных для пожилого и старческого возраста. Организм как бы начинает преждевременно изнашиваться.

В частности, ученые выяснили, что постоянный высокий уровень глюкокортикоидов, который наблюдается, например, при хроническом стрессе, негативно влияет на клетки мозга, нарушая связи между ними. Кроме того, это состояние приводит к повышению продукции свободных радикалов, которые негативно влияют на клетки, приводя к старению.

діагноз

Вчені виявляють ряд захворювань, які більшою мірою властиві людям, схильною до стресів. Це виразка шлунка, головні болі, вугрової хвороба, інфекції сечового міхура, а також серцево-судинні захворювання.

Що ж робити, якщо людина весь час стикається зі стресовими ситуаціями? Наприклад, на роботі. Або він просто сприйнятливий до стресу, гостро реагує на всі події навколо? Потрібно скидати цей вантаж, а якщо не виходить це зробити самостійно, то вдатися до допомоги фахівців.

діагностика

Треба зауважити, що діагностика стресу складна, так як симптоми можуть проявлятися в широкому діапазоні: від легкого психологічного дискомфорту до фізичного нездужання. І те, що першопричиною стану є стрес, лікар встановлює за поєднанням фізичних і психологічних проявів, а також за змістом в крові гормонів стресу.

Флоротерпія. Квіти Баха запобігають хворобам

Квіткова терапія Баха була розроблена понад сімдесят років тому англійським лікарем Едвардом Бахом (1886-1936)
і на сьогоднішній день набула широкої популярності в усьому світі.

Оригінальні квіткові кошти доктора Баха:

 • ефективні
 • натуральні
 • абсолютно нешкідливі
 • не дають алергічних реакцій та інших побічних ефектів
 • не мають протипоказань і обмежень за віком
 • не викликають звикання
 • сумісні з будь-якими іншими лікарськими засобами

Квіти Баха лікують емоції

Терапія за допомогою оригінальних квіткових есенцій Баха:
 • допомагає при стресах, переживаннях і емоційних перевантаженнях
 • пом’якшує і зменшує емоційні переживання
 • коригує поведінкові реакції
 • сприяє підвищенню стійкості до стресів
 • і депресивних станів
 • забезпечують активізацію механізмів саморегуляції організму
 • створює емоційну стабільність

Квіти Баха охоплюють весь емоційний спектр: вплив кожного з 38 цілющих засобів направлено на корекцію певного стану.

З огляду на, що різні життєві потрясіння викликають в людині смятенье почуттів, а волю паралізує «заплутаний клубок» одночасно нахлинули станів (таких як образа, роздратування, озлобленість, страх, повне знесилення).

Рекомендуємо спочатку прийняти кілька крапель «Спасителя» і, вже заспокоївшись, підібрати Квіткові кошти відповідно тим станам, які Ви відчуваєте.

Квіти Баха призводять до гармонії

Стабільний стан організму в цілому залежить від рівноваги між окремими його складовими. Дисбаланс між частинами цілого призводить до надлишку енергії в одному місці за рахунок її блокування в іншому.

Квіти Баха допоможуть зняти напругу окремих частин організму і забезпечити рівномірну циркуляцію життєвої енергії.

Застосування квіткових препаратів доктора Е. Баха допоможе змінити алгоритм патологічних звичок і поведінкових реакцій людини, покращуючи тим самим стан здоров’я і якість життя кожного з нас.

Терапія Квітами Баха багатогранна і її кінцевою метою є духовна гармонія, на основі якої стає можливим максимальне розкриття здібностей людини і самореалізація особистості.