Кинезотерапія

Кинезотерапія

Кинезотерапія при болях в спині і суглобах

Ми замислюємося про відновлення сил і здоров’я найчастіше, коли втрачаємо хороше самопочуття самі або хвороба приходить до наших близьких.

Але багато чого можна встигнути зробити для зміцнення здоров’я ще тільки при пенрвих симптомах прояву захворювання.

У цьому сенсі особливо примітний комплекс кинезотерапевтіческой допомоги або кинезотерапії. Сучасною наукою визнано, що тренувальний і реабілітаційний процес із застосуванням кинезотерапії в кілька разів підвищує активність і ефективність інших процедур, сприяє відновленню тонусу різних груп м’язів і нормалізації кровеснабженія в проблемних або запалених ділянках.

Слід відразу розібратися про ту плутанини в термінах або поняттях, яка супроводжує кинезотерапию. Під кінезотерапією не слід розуміти іпотерапію – лікувальні комплекси з застосуванням верхової їзди на конях. Не відноситься до кінезотерапії і лікувальна фізкультура із застосуванням звичайних тренажерів. Кінезотераппія – це складна лікувальна і відновна методика, яка застосовується при захворюваннях хребта, суглобів, після інсулоьтов з використанням складного ліцензійного медичного обладнання та технологій (а не звичайних фізкультурних тренажерів) для нормалізації і відновлення тонусу м’язів, швидкого зняття больових відчуттів, реабілітації після інсультів. травм або операцій.

В основі кинезотерапії лежить відкриття вчених з Норвегії про наявність 2 функціональних груп м’язів – зовнішньої і внутрішньої.

Вони иннервируются дещо по – іншому. Так після інсультів, зовнішня, більш потужна група м’язів має більш виражений тонус, а внутрішня група цей тонус втрачає. Як результат – розлад рухів. При остеохондрозі цей дисбаланс призводить до хронічних болів і патологічного типу ходи.

Ряд спеціальних комплексів кінезотерапії дозволяють зменшити болі в хребті та суглобах

Ми ефективно використовуємо кинезотерапию:
  • для леченеія болів в хребті і суглобах;
  • нормалізації м’язового тонусу і сили при дегенеративних захворюваннях нервової системи;
  • вегето судинна дистонія на фоні шийно – грудного остеохондрозу;
  • сколиозах;
  • відновленні після інсультів або травм;
  • в загальному відновлювальному періоді для тонізації всього організму.
Поєднувати кинезотерапию найефективніше з масажами. Це і підготовчий і закріплює елемент. Відновлення правильного тонусу м’язів добре профилактирует подальший розвиток остеохондрозу, артрозу, вирівнює поставу, знімає м’язову напругу. При необхідності – використовуються різні техніки з інструктором при зниженні сили в кінцівках, для тренувань витривалості і при проявах запаморочень. Словом, кинезотерапія – це прекрасна відновна техніка
Кинезотерапія