Лікувально-оздоровчі програми

Лікувально-оздоровчі програми

Комплексна програма обстеження організму

(Діагностика і обстеження, різні види аналізів, ЕКГ та консультації фахівців, в тому числі невропатолога)

Програма заснована на інтегративному підході, завдяки якому в нашому Центрі використовуються і сучасні діагностичні технології, і східні концепції визначення причин поганого самопочуття. Це дає можливість швидко і з найменшими витратами визначити режим лікування, відповідну дієту і отримати вичерпні лікувальні рекомендації. Перевірити стан здоров’я як дорослих, так і дітей можна і в медичному центрі і на дому. Результатам нашого обстеження Ви можете довіряти!

Різні види аналізів і тестів дозволяють з’ясувати причини втоми і нездужання, виявити можливі приховані захворювання.

Здоров’я нервової системи, хребта і суглобів

Програма включає огляд фахівців – невропатолога і ортопеда-травматолога, підбір необхідних лікувальних процедур і лікарських препаратів, масаж, магніто-і лазеротерапію, елементи мануальної терапії, баночний масаж, голкорефлексотерапії, лабораторні обстеження). Використовуючи нетрадиційний підхід до здоров’я людини, а також триступеневий підхід до оздоровлення, ми пропонуємо:
 • При першому кроці проводиться консультація невропатолога, і проводиться необхідне обстеження, визначаються шляхи лікування захворювання і оздоровлення всього організму в цілому.
 • На другому етапі невропатологом призначаються класичні і аюрведичні лікувальні процедури. Це різні види масажів, фізіотерапевтичні процедури, голковколювання, мезотерапія, різні методики лікування хребта і суглобів, захворювань нервової системи, що призводить до зменшення болю з спині і шиї.
 • Після зняття загострення пацієнтові призначається індивідуально підібране відновне лікування для нормалізації роботи нервової системи, її відновлення та підвищення стійкості до навантажень. (Спостереження невропатолога і реабілітолога).

Комбінована програма лікування болів в хребті і суглобах враховує інтегративний Іст-Вест підхід, заснований на комбінації Аюрведи і сучасних методів, що дозволяють підтримувати хребет і суглоби в гнучкому рухомому і робочому стані довгі роки. Це досягається шляхом застосування високотехнологічної апаратури, вирівнює м’язовий тонус, усуває так звані «сольові» відкладення навколо суглобів. Причому виключається можливість травмування спинномозкових корінців, міжхребцевих дисків і прилеглих до них судин і тканин, що запобігає часті болі в шиї і спині.

Антистрес – програма

Включає антистресовий масаж, антистресові аюрведичні процедури, мезотерапію за методикою мезостресс, яка знімає м’язову напругу, втому і різні прояви дискомфорту, заспокійливі і тонізірующіеобёртиванія. Згідно интегративному підходу до здоров’я людини в комбінованій Іст – Вест концепції, антистресові програми не тільки нормалізують основні показники життєдіяльності людини, але і сприяють оздоровленню, уповільнення процесів старіння. У антистресову програму входять класичні медичні процедури і аюрведичний комплекс, прекрасно себе зарекомендували такжеразлічние види масажу, що забезпечують релаксацію і зняття м’язових спазмів, а в поєднанні з фізіотерапевтичними програмами заспокоюють нервову систему і підвищують стійкість до стресів.

«Усі хвороби від нервів» – чуємо ми багато разів і неодноразово в цьому переконуємося.

Постава дитини та її здоров’я

Програма включає в себе консультації фахівців, лабораторне та інструментальне обстеження, масаж, голкорефлексотерапії, магнітотерапію, електролікування. Дана програма дуже важлива, так як збереження здоров’я дитини, його правильна постава забезпечить здоров’я і нормальну життєдіяльність і надалі. Це підтверджує і сучасна медична наука і концепція нетрадиційного підходу до здоров’я людини, що гармонійно використовується в Іст – Вест клініках по всьому світу. Основою цієї програми є ступінчастий (покроковий) підхід в лікуванні та використання безпечних методів корекції постави дитини, а також спеціальні процедури, спрямовані на нормалізацію роботи всіх органів і систем. Масаж знімає м’язовий спазм, нормалізує тонус м’язів, що вкрай важливо для профілактики порушення постави і для лікування сколіозів і їх наслідків, що прявляется порушенням постави, болями в спині.
Лікувально-оздоровчі програми

Здорова вага

Програма включає консультацію лікаря, обстеження, аюрведичні процедури, антицелюлітний (лімфодренажний) масаж, обгортання, мезотерапію, електролікування, голкорефлексотерапії. У даній програмі особливо чітко окреслюється Іст – Вест підхід для нормалізації ваги і триступенева система, яка включає:
 • Визначення причин розвитку порушень ваги (класичне і аюрведічеськоє обстеження).
 • Визначення шляхів лікування та оздоровлення із застосуванням дієтотерапії, фізіотерапевтичних і апаратних методик, мезотерапії, голкорефлексотерапії та ефективних аюрведических методик.
 • Підтримання ваги в нормальному стані, оздоровлення всього організму.

При консультації та обстеження визначаються причини порушення ваги і зниження різних показників організму. Визначається шлях лікування і конкретні кроки до здоров’я. Мезотерапія зменшує жирові відкладення, активізується обмін речовин, як у всьому організмі, так і місцево. Електролікування направлено на зняття надмірної активності головного мозку, різного роду миостимуляцию в проблемних зонах і стимулювання обміну речовин. Голкорефлексотерапія дозволяє усунути підвищений апетит, тривожність і інші дискомфортні стани, що призводять до збільшення ваги.

Здоровий сон

Програма включає консультацію невропатолога, обстеження, аюрведичні процедури, масаж, обгортання, мезотерапію і електролікування, голкорефлексотерапії.

Іст – Вест комбінований – нетрадиційний підхід до нормалізації сну визначає три кроки до здорового сну:

При першому кроці визначаються причини порушення сну. Невропатолог, проводячи консультацію, підбирає необхідні лікувальні процедури і лікарські препарати.

При другому кроці використовуються процедури, які нормалізують роботу нервової системи-заспокійливі її. Це і аюрведичні процедури і різні види масажу, мезотерапія, аюрведичні і фізіотерапевтичні процедури. Мезотерапевтіческіе комплекси застосовуються за типом мезостресс, вони підкріплюються розслаблюючими масажами і успокающего фізіотерапевтичними процедурами. При цьому стрес, як фактор порушення сну, значно менше впливає на організм людини, не викликаючи безсоння вночі і розбитості, хронічної втоми і тяжких болів в спині днем.

З Аюрведичні процедур хороший ефект дає Абхьянга.

Використовуються також Сведана (вплив пара на тіло, застосовується після Абхьянга) і Шіродхара (поливання масла на лоб).

Циркулярний душ – найважливіший елемент антистресових програм, так як він впливає на центральну нервову систему, знімає і пригнічує застарілі вогнища збудження, що призводять до нервозності, неспокою і іншим стресогенного реакцій, попереджає підвищення артеріального тиску, усуває порушення роботи шлунково-кишкового тракту.

Різні види обгортань, що сприяють релаксації, не тільки розслабляють м’язи і знімають м’язовий спазм, але і нормалізують тонус шкіри, електролітний склад тіла людини, виводять речовини, що перешкоджають нормальному засипанню. Мезотерапія і електропроцедури знімають надлишкову збудливість, що перешкоджає засинанню і нормальному сну. Прекрасно працюють і антистресові види масажів. Вони стимулюють вироблення серотоніну і інших гормонів сну. Підтримує нормалізацію сну і голкорефлексотерапія.

Третій крок – підтримують процедури, які слід проводити протягом 12 місяців.

Комплексна програма очищення організму

Включає консультацію фахівця, обстеження, аюрведичні процедури, антицелюлітний лімфодренажний масаж, обгортання, мезотерапію і електролікування, голкорефлексотерапії. Комплексна програма очищення заснована на Іст – Вест комбінованому інтегративному підході, що дає можливість провести оздоровлення найбільш повно і комфортно для людини, а значить домогтися більш високих показників відновлення життєдіяльності організму.

Про актуальність даної програми говорять результати наукових досліджень, згідно з якими в організмі сучасної людини, ведущегов умовах поганої екології малорухливий спосіб життя, розвиваються порушення обміну речовин, які сприяють накопиченню від 1,5 кг різних токсинів і шлаків. Додатково жиророзчинні токсини можуть накопичуватися також у надлишкової жирової тканини, що веде до млявості, хронічної втоми і зниження захисних сил організовує.

При консультації та обстеження визначаються причини порушення обміну речовин, ступінь зашлакованості і порушення різних показників життєдіяльності організму, визначається індивідуальний курс лікування і конкретні кроки до здоров’я.

Мезотерапія зменшує жирові відкладення, активізується обмін речовин і виведення токсинів як у всьому організмі, так і місцево. Електролікування направлено на зняття надмірної активності головного мозку, миостимуляцию в проблемних зонах і вплив на прискорення обміну речовин. Голкорефлексотерапія стимулює роботу внутрішніх органів і виведення токсинів з органів і тканин організму. Слід зазначити, що процедури проводяться покроково, що збільшує ефективність їх застосування з використанням спостереження і подальшої корекції стану організму людини.

Здорове серце і судини

Програма включає консультацію фахівця, аналізи, ЕКГ, мезотерапію, магнітотерапію, аюрведічеськоє лікування. Іст – Вест комбінований інтегративний підхід дає можливість провести оздоровлення та лікування найбільш повно і має на увазі три кроки до здоров’я.

У першому кроці визначається стан серця, судин і всього організму в цілому. Визначаються фактори ризику для розвитку або загострення різних захворювань серця і судин. Виявляються функціональні і органічні ураження серця, діагностуються захворювання артерій і вен. Залежно від захворювання використовуються різні види магнітотерапії, мезотерапії і аюрведичні процедур (другий крок). Слід зазначити, що часті болі в серці, скачки артеріального тиску можуть бути спровоковані захворюваннями хребта. Велике значення мають також і перенесені стреси і тривалі переживання. Справжні болю в серці можуть іноді маскуватися болями в шиї і спині.

Третій крок до здоров’я включає в себе підтримання нормального артеріального тиску, ритму серця, тонусу вен і артерій, при етомосуществляется динамічний спостереження за пацієнтом з подальшим регулярним консультуванням і контролем лабораторних показників.

Комбінована аюрведическая програма омолодження й антистаріння

Програма включає консультацію фахівця, обстеження, аюрведичні процедури, антицелюлітний лімфодренажний масаж, обгортання, мезотерапію і електролікування, голкорефлексотерапії. При реалізації даної програми найповніше виявляються позитивні якості інтеграційного Іст-Вест підходу до лікування наших пацієнтів.

При консультації та обстеження визначаються причини порушення різних функцій організму. Використовується нетрадиційний підхід до відновлення життєвих сил організму і його омолодження. Визначається шлях лікування і конкретні кроки до здоров’я.

В рамках програми застосовуються такі методики:

 • Сведана – частіше використовується після Абхьянга і інших масажів.
 • Удвартан
 • Гаршан
 • Вишеш
 • Мезотерапія стимулює процес омолодження, активізується обмін речовин як в усьому організмі, так і місцево.
 • Обгортання володіють не тільки антицелюлітний ефект, підсилюють обмін речовин і виводять токсини, також порушують нормалізацію ваги, але і нормалізують електролітний і мінеральний склад організму, що в даному випадку благотворно позначається на фізичній активності і гормональному складі. Всі ці ефекти наближають набуття та утримання здорового ваги.
 • Антицелюлітний масаж-лімфодренаж надає привабливі контури тіла, виводить надлишкові жирові відкладення і різного роду токсини.
 • Електролікування направлено на зняття надмірної активності головного мозку, різного роду миостимуляцию в проблемних зонах і вплив на прискорення обміну речовин.
 • Голкорефлексотерапія активно уповільнює процеси старіння і активізує омолодження. Таким чином зберігаються постулати нетрадиційного підходу до здоров’я людини – омолодження через уповільнення процесів старіння і активізації захисних сил організму.

Оздоровча програма для органів дихання

Програма включає консультацію фахівця, обстеження, аюрведичні процедури, баночний масаж, обгортання, мезотерапію і електролікування, тубус-кварц, інгаляції, голкорефлексотерапії, лазеротерапію. При комбінованому інтегративному Іст – Вест підході відбувається не тільки лікування і оздоровлення органів дихання, але і відновлення захисних сил всього організму, профілактика переходу захворювання в хронічну форму, що важливо для дорослих і дітей. Інгаляція захворювання органів дихання є одними з найпоширеніших. І тут без фізіотерапевтичного і аюрведического лікування, мабуть, не обійтися.
Лікувально-оздоровчі програми

У першому кроці визначаються не просто симптоми, але і причини, що призвели до розвитку захворювання.

Другий крок у лікуванні має на увазі зняття гострих симптомів захворювання – це і інгаляції і тубус-кварц. Добре себе зарекомендували і аюрведичні процедури.

При реабілітації або лікуванні хронічних захворювань дихальної системи добре себе зарекомендували баночний масаж, електропроцедури. Вони надають прогріває дію, полегшують симптоми захворювання, відновлюють імунітет. Прекрасним способом підтримати імунітет і відновлювальні сили організму є голкорефлексотерапія і мезотерапія.

Третій крок – проходження повторних підтримуючих курсів через 3-6 міс.

Після проходження даної програми поліпшення будуть помітні вже після проходження першого курсу лікування.