Невропатолог

Невропатолог

Особливості неврологічного лікування в медичному центрі «Аксіведа»

Невропатолог, мабуть, другий за відвідуваністю лікар після терапевта. Вся справа в тому, що більшість проблем і таких симптомів, як біль, в основному пов’язані з порушенням проведення імпульсу. Нервова система сама ніжна і тонка структура і втручання в її процеси має бути обґрунтованим і професійним.

В умовах сучасного ритму і неідеальної навколишнього середовища в першу чергу страждає здоров’я, виникають проблеми, які значно погіршують якість життя.

Найвразливіша система нашого організму – це нервова, ознаками її захворювання є:

Болі в спині є симптомом зміщення хребців і защемлення нервових корінців, які виникають при остеохондрозі і протрузії, виразкової хвороби шлунку, сколіозі, міжхребцевої грижі. Нерідко при проблемах з хребтом біль з’являється не в спині, а в тій частині тіла, яку іннервує даний відділ. Якщо проблема локалізована в грудному відділі хребетного стовпа, то нерідко виникають загрудінні болю, які іноді плутають з серцевими і, природно, може виникнути помилка в лікуванні. При остеохондрозі шийних хребців часто з’являються головні болі і запаморочення. Руйнування і утиск нервових волокон в поперекової частини хребта може призводити до ішіасом, зміни чутливості в нижніх кінцівках. Оніміння, зниження чутливості, відчуття поколювання в кінцівках є першими симптомами обмеження нервових корінців, що проходять між хребцями. Це може відбуватися через зсув останніх або через руйнування міжхребцевих хрящових дисків.
  • Головні болі, які можуть бути проявом остеохондрозу хребта і зміщення хребців в шийному відділі. Саме тут судини проходять через відростки хребців, і при їх неправильному розташуванні порушується потік крові до головного мозку. Також головні болі можуть виникати в результаті нестабільного тонусу судин (зазвичай поєднується з артеріальною гіпертензією), що в свою чергу є проявом вегето-судинної дистонії.
  • Через порушення в нервовій системі може з’явитися слабкість, швидка стомлюваність, дратівливість в поєднанні з поганим сном, що ще більшою мірою погіршує становище.
  • Болі в суглобах можуть бути проявом артриту, остеортроза, травми, але не можна виключити і больовий синдром по продовженню нервових волокон.

У медичному центрі «Аксіведа» висококваліфікований невропатолог не тільки проведе детальну діагностику, а й складе індивідуальну оздоровчу програму.

Відмінною рисою медичної діяльності центру є унікальне поєднання сучасних досягнень і стародавнього досвіду.

Кожна методика м’яко коригує проблему, що вкрай важливо при лікуванні захворювань нервової системи.

Голкорефлексотерапія – в основі голкорефлексотерапії лежить точковий вплив на нервові закінчення, які опосередковано діють і на рухову сферу. В результаті відбувається поліпшення кровотоку, зменшення больових відчуттів. Лікувальний масаж – індивідуальний підбір техніки та програми масажу з елементами рефлексо і мезотерапії, фармакопунктури зніме м’язову напругу. Елементи мануальної терапії – Історія мануальної терапії своїм корінням сягає далеко в старовину, для лікарів і цілителів того часу вплив на тіло руками було мало не найголовнішим методом лікування. Кинезотерапия – В МЦ «Аксіведа» для кінезотерапії, вже не раз довела свою високу ефективність при лікуванні захворювань суглобів і хребта, обладнаний кабінет. Уже після першого курсу терапії за цією методикою людина відчуває результат, який відбивається не тільки на самопочутті, а й на настрої.
  • Сучасна фізіотерапія (магнітолазер, ультразвук, світло, теплолікування) – При необхідності проводиться фізіотерапевтичне вплив за допомогою сучасного обладнання. Це безпечні методики які добре знімають болі, набряклість, мають седативну дію і нормалізують тонус судин, знімають спазм м’язів. Відновлення тканин і процес одужання в значній мірі залежить від застосування цих методик.
  • Фармакотерапія – Невропатолог розписує курс медикаментозного лікування, без якого іноді не обійтися.

Історія подарувала нам безцінний досвід і знання, а сучасні досягнення медицини – практично безмежні можливості.

Медичний центр «Аксіведа» поєднав всі можливі методики в один потужний інструмент, який дозволяє поліпшити якість життя багатьох пацієнтів.

Звертайтеся в медичний центр Аксіведа!