Ортопед-травматолог

Ортопед-травматолог

Величезне значення в організмі людини має функція руху. Маючи в своєму складі безліч суглобів, велика кількість хрящової і сполучної тканини, наш організм на вплив несприятливих факторів, реагує саме змінами в сполучної тканини, різних хрящах і суглобах. І навпаки – від правильної роботи опорно-рухового апарату, функціонування сполучної тканини залежить і загальний стан організму.

За даними фахівців, більше 75% українців мають ті чи інші порушення в роботі хребта або зміни в суглобах.

Дуже часто при порушенні роботи шийного відділу хребта може:

  • знижуватися емоційний фон
  • порушуватися зір
  • поява головних болів в потилиці і скронях

При проходженні відновного курсу такі прояви зменшуються або зникають повністю.

Порушення роботи грудного відділу хребта можуть супроводжувати:

  • Болі в області живота. Порушення роботи жовчного міхура та підшлункової залоза, гастрити, дуоденіти.
  • Підвищення або зниження артеріального тиску, серцебиття і інші вегетативні розлади.

При порушеннях роботи в поперековому відділі хребта можуть проявлятися порушення роботи сечостатевої сфери (особливо в поєднанні з ураженням нижнегрудного відділу і будь-яких системних або фонових захворювань).

Завдяки застосуванню спеціальних відновлювальних методик для лікування захворювань хребта, вищевказані прояви значно зменшуються!

Відновлення після травм і переломів часто займає тривалий період

З використанням інтеграційного підходу, відновлювальних методик і кінезотерапії – терміни відновлення зменшуються, а обсяг рухів – збільшується, відновлюється часто значною мірою і функція травмованих суглобів.

Різні відновлювальні техніки при болях в шиї і головних болях, болях у попереку і суглобах

Сприяє збереженню хрящової тканини, нормалізації роботи всього опорно-дігательного апарату як єдиної системи. Це усуває «патологічний» тип ходи і профилактирует вторинні рефлекторні спазми м’язів і судин. При цьому зменшується навантаження на суглоби і окремі ділянки позвоночногого стовпа. Незамінна в цьому комплексі і кинезотерапия.