Сімейний лікар

Сімейний лікар

У нашому медичному центрі наглядом за станом здоров’я всієї родини, дорослих і дітей – розповідає сімейний лікар.

У нашому медичному центрі наглядом за станом здоров’я всієї родини-дорослих і дітей – розповідає сімейний лікар.

ризик розвитку метаболічного синдрому (порушення обміну речовин, захворювання нирок, підвищення артеріального тиску, порушення роботи печінки і зміна психо – емоційного стану), для чого є спеціальні тести. ризик розвитку ожиріння та цукрового діабету.
  • моніторинг функціонального стану суглобів
  • і хребта.
  • моніторинг функціональногосостоянія серцево-судинної системи і визначення ризику розвитку уражень серця і судин.
  • визначення ризику розвитку алергічних проявів або зниження опірності організму

Використовуючи інтегративні підходи в діагностиці, лікуванні та профілактиці, Ви маєте можливість отримати
за допомогою сімейного лікаря індивідуальні, спеціально адаптовані комплекси лікування і оздоровлення для Вас і Вашої родини:

Лікування і профілактика гіпертонічної хвороби, різного роду симптоматичних артеріальних гіпертензій, вегетососудістих дистоний. Грамотне поєднання сучасної діагностики дозволяє визначити причину розвитку гіпертонічної хвороби або підвищення артеріального тиску. Також сучасний інтегративний підхід в лікуванні стабілізує артеріальний тиск, зменшує прояви нервозності, розбитості, надмірної пітливості.
  • Контроль за станом розвитку дитини – це одне з найважливіших напрямків роботи сімейного лікаря.
  • Діагностика, лікування та профілактика подагри і подагричних артритів – використання спеціальних діагностичних тестів дієта і индивидульно підбір фізіотерапевтичних методик зменшать больові прояви в суглобах і підвищать активність і рухливість пацієнта.
  • Діагностика, лікування та профілактика артритів, артрозів, включаючи деформуючий артроз різних першої і другої стадії різних суглобів. Скільки неприємностей приносять нам болю в суглобах! А пріправільном лікуванні і адекватній профілактиці з використанням інтеграційного підходу багатьох больових відчуттів можна було б уникнути.

Крім того, здійснюються виклику додому, консультації в медичному центрі і інтерпретації результатів аналізів
та інших видів обстежень.