Питання та відповіді

Я працюю цілий день за комп’ютером і останнім часом мене стало турбувати оніміння руки. Коли відновиться чутливість в руці?

Відновлення чутливості в повному обсязі зазвичай процес тривалий. Однак, у Вашому конкретному випадку ми маємо справу з тунельним синдромом, при якому нерв затискається в вузькому кістково-м’язовому ложі. Оболонки нерва набрякають, що ще більше посилює компресію нерва.
У цьому випадку застосовується комбінована методика з використанням сучасної фізіотерапії (магнітолазер, ультразвук, електрофорез) і голкорефлексотерапія. Якщо хвороба не запущена, стан поліпшується після одного-двох курсів процедур.

Я зверталася до багатьох клініки. Чи зможете Ви зняти у мене запаморочення, а у чоловіка болю в суглобах і попереку?

Комбінований інтегративний підхід в лікуванні та діагностиці, застосовуваний в нашій клініці і використання спеціальних лікувальних програм («Здоровий хребет і суглоби») забезпечують всебічне лікування. До нас досить часто звертаються пацієнти зі скаргами на запаморочення, різні вегетативні розлади, болі в хребті і суглобах від пацієнтів різного віку. У кожному випадку лікування має свої особливості. Наші програми лікування, спеціально розроблені для таких пацієнтів, показали свою ефективність.

Я довго лікувався і обстежувався за кордоном. Чи є у Вас можливість проведення відновлювальних масажів, електростимуляції, голкорефлексотерапії?

Реабілітаційні і відновні програми нашого медичного центру включають електростимуляцію для відновлення сили в кінцівках, голкорефлексотерапії, спеціальні види відновлювальних масажів і кинезотерапию. Під кожне конкретне захворювання і загальний стан пацієнта існують процедури з їх особливостями, з яких формується комплексна програма. При необхідності використовуються аюрведичні відновлювальні техніки як доповнення до традиційного реабілітаційного лікування.

Я в багатьох місцях проходила курси масажу, але біль в попереку продовжує турбувати. Чи зможете Ви мені допомогти?

У Вашому випадку, як і в багатьох інших, застосування тільки одного методу лікування є недостатнім. Особливістю лікувально-профілактичних програм в нашому медичному центрі є використання не тільки масажу, але також магнітотерапії і електропроцедур, голкорефлексотерапії та м’яких тракційних технік. Крім того, ми приділяємо багато уваги профілактиці ускладнень і вторинних загострень, що проявляються болями в хребті і суглобах.

У мене поганий сон, часто прокидаюся, відчуваю нервозність, розбитість. Через ускладнення на печінку і нирки, багато медикаментів приймати не можу. Чи є у Вас можливість відновити нервову систему?

Лікування розладів сну і порушень емоційного фону проводиться в медичному центрі «Аксіведа» з використанням безмедикаментозних методик. Застосовуються голкорефлексотерапія, спеціальні розслаблюючі види масажу, електросон, аюрведичні процедури, що сприяють зняттю стресу і засипанню. Ці методики не надають несприятливого впливу на печінку і нирки. Відсутні також і побічні ефекти у вигляді звикання. Крім того, зміцнюються нервова система, стабілізується сон і емоційна стійкість.

У мене болі в спині. З Вашого досвіду, скільки часу потрібно, щоб стало легше?

Больові відчуття тісно пов’язані з запальним процесом, м’язовим спазмом або компресією нервів або їх корінців. При проходженні лікувальних програм, спрямованих на оздоровлення хребта і суглобів, зазвичай, досить швидко (1-2 сеансу) знімається м’язовий спазм і зменшуються запальні прояви. Больова реакція загасає. Наступні процедури лікувальних програм спрямовані на закріплення отриманого результату.

Скільки слід пройти процедур за програмою “Здоровий хребет”?

Кількість і вид процедур підбирається індивідуально виходячи із загального стану пацієнта, вираженості больових проявів і гостроти стану, з урахуванням Ваших побажань.

Проходив курс ударно-хвильової терапії, але біль у плечі і шиї практично не зменшилися, що мені робити?

Ударно-хвильова терапія застосовується при ускладненнях остеохондрозу, таких як плече-лопатковий периартроз. Однак, лікувальний вплив на шийний і грудний відділи хребта при остеохондрозі і інших його ураженнях у апарату ударно-хвильової терапії явно недостатнє. Воно не може замінити благотворний цілющу дію масажу, іглорефлксотерапіі і інших процедур (наприклад, грязьових аплікацій), необхідних в даному конкретному випадку. Словом, ударно-хвильова терапія не панацея, але тільки один з методів лікування. Зверніться за консультацією до наших фахівців, і ми розробимо для Вас персональну програму лікування, яка буде результативною.